Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Ku pamięci poległych za Bydgoszcz

19 stycznia 2018 r. na Cmentarzu Bohaterów Bydgoszczy spotkali się bydgoszczanie z inicjatywy Bydgoskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, by uczcić pamięć tych, którzy oddali życie za miasto. Inicjatorką tych obchodów jest również Pani Maria Zajączkowska.

Uroczystość wpisuje się w obchodzony co roku 20 stycznia Powrót Bydgoszczy do Macierzy.

W uroczystości uczestniczyli m.in. samorządowcy SLD Lewica Razem Jan Szopiński, Ireneusz Nitkiewicz oraz przewodniczący Rady Osiedla Wzgórze Wolności Zdzisław Tylicki.

 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem