Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

W Bydgoszczy wprowadzamy bilet uczniowski

Wprowadzamy bilet uczniowski dla szkół podstawowych i gimnazjów oraz bilet malucha za 10 zł miesięcznie lub 100 zł na cały rok. Dla najbardziej potrzebujących uczniów korzystających ze stypendiów socjalnych będzie komunikacja za darmo.

Uzgodnienia to efekt wspólnego działania w ramach koalicji w Radzie Miasta. Zaczęło się od pomysłu stowarzyszenia Inicjatywa Bydgoszcz i wspólnej konferencji, w której wzięli udział: Ireneusz Nitkiewicz, Jacek Majewski i Szymon Wiłnicki.

 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem