Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

„Książka pod Choinkę” od SLD Bydgoszcz

21 grudnia 2017 r. tradycyjnie SLD Bydgoszcz przeprowadził akcję bookcrossingową „Książka pod Choinkę”. Radny Rady Miasta Bydgoszcz, szef Sojuszu w mieście i województwie Ireneusz Nitkiewicz oraz sekretarz wojewódzki Tomasz Mokos rozdali bydgoszczanom kilkaset książek.
 
Książki nowe i używane były zbierane przez członków SLD od Wielkanocy, kiedy to została przeprowadzona akcja „Książka od Zajączka”. Jak powiedział Ireneusz Nitkiewicz - mamy nadzieję, że w gorącym okresie przedświątecznym książkowy podarunek sprawi wiele radości wszystkim obdarowanym i pozwoli na oderwanie się od ekranu telewizora czy komputera. 
 
 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem